Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці споживачів

Цей Порядок визначає процедуру надання інформації про загрозу електробезпеці споживачів з метою оперативного реагування і швидкої локалізації подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

  1. Дії працівників споживача або свідків нещасного випадку чи аварії, яка становить загрозу електробезпеці:
  2. Строк подачі інформації: негайно.
  3. Кому подається інформація: до Колл-центру за номером:

(0435) 50-97-95 або на електронну адресу trading@kness.energy.

  1. Порядок дій: У випадку виявлення подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві необхідно негайно перш за все самому тримати безпечну відстань від місця події, сповістити про небезпеку оточуючих, запобігти наближенню до місця аварії випадкових перехожих чи тварин та повідомити про те, що сталося через засоби зв`язку або особисто безпосереднього керівника або іншу уповноважену особу на підприємстві для споживачів до Колл-центру за номером: (0432) 50-97-95 або на електронну адресу trading@kness.energy.
  2. Дії керівників або інших уповноважених осіб на підприємстві у разі отримання повідомлення про нещасний випадок чи аварію яка становить загрозу електробезпеці:
  3. Строк подачі інформації: негайно.
  4. Кому подається інформація: У разі пожежі на об’єктах: повідомити за допомогою засобів зв`язку відділ цивільного захисту, пожежної безпеки та мобілізаційної роботи, чергового диспетчера РЕМ, ОДС, а також до Колл-центру за номерами: (0432) 50-97-95 або на електронну адресу trading@kness.energy .
  5. Порядок дій: керівники на місцях перш за все повинні об’єктивно оцінити ситуацію і визначити наслідки від настання нещасного випадку або інших подій, які становлять загрозу електробезпеці, організувати за необхідності надання першої медичної допомоги, прийняти невідкладні заходи по недопущенню подібних подій у майбутньому.

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати до Колл-центру за номерами: (0432) 50-97-95 або написати  на електронну адресу trading@kness.energy. При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».